Kas "Mati" võiks olla sinu unelmate kodu?

Meie soovitame ehitada selle kodu termoplokist majana. Selgitame meeleldi, mis tehnoloogiad, materjalid ja tehnosüsteemid kõige paremini sobiks. Sul on kindlasti palju ideid ja küsimusi. Vajuta nupule ja broneerime konsultatsiooni!

Tasuta konsultatsioonTutvu pakettidega
Mati on ilus maja, mis on sobilikuks koduks väiksematele peredele. Selles 1 korrusega 59 m² majas on 2 magamistuba, 1 vannituba, ruumikas elutuba ja köök ning tehnoruum. Kokku on selles kodus 3 tuba.
Seda maja on võimalik tellida elementmajana, moodulmajana, termomajana (nullenergiamaja sein) või traditsiooniliselt ehitatuna (puitsõrestik, kiviplokk + soojustus).

Hinnapaketid

Maja “võtmed kätte” hind on suhteliselt varieeruv number. Seetõttu oleme teinud selle sinu jaoks lihtsaks ja läbipaistvaks. Hind sõltub suurel määral valitud konstruktsioonist (sellest tuleneb ka maja energiaklass) ning kvaliteediklassist. 

Keskmiste puitmajade (sh tehasemajade ja moodulmajade) seina U-arv on 0,17 W/m²K. Samas termomajade või muude nullenergiamajade U-arv on 0,1 W/m²K või parem. Seega olenevalt maja konstruktsioonist võib seina soojus erineda 70-90%.

Kvaliteediklassid kirjeldavad, millised tehnosüsteeme, avatäiteid ja viimistlusmaterjale kasutatakse. 

Kontakteeru
Eelistatud kellaaeg
:
Vali majapakett 2
Majatüüp
Vali majapakett 1
Majatüüp
Vali majapakett 1
Majatüüp